Aktuális állásajánlataink

Kereskedelmi munkatárs

Feladatok
Vásárlók kiszolgálása
Vendégek fogadása
Rendelésfelvétel
Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel (elsősorban kozmetikusok)
Webáruházas rendelések teljeskörű kezelése
Részvétel a kereskedelmi akciók megtervezésében
Egyéb kereskedelemmel kapcsolatos adminisztratív feladatok

Amit kínálunk
Változatos, szakmai fejlődést biztosító munkakör
Biztos, fix jövedelem
Kényelmes munkakörnyezet
Kiváló csapat
Családias légkör

Az ideális jelölt
Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
Szívesen foglalkozik emberekkel
Pozitív személyiség
Van számítógépes felhasználói gyakorlata
Eredményorientált szemléletű
Precíz, munkájára igényes
Gyorsan és szívesen tanul új dolgokat
Könnyen alkalmazkodó, rugalmas személyiség
Igényes a megjelenésére

Előny, de nem feltétel
Kereskedelemben szerzett tapasztalat
Szépségipai termékek iráni érdeklődés
Angol és/vagy német nyelvtudás

A pozíció teljes munkaidős főállás. Törzsmunkaidő hétköznap 09:00-17:00

A munka megkezdésinek legideálisabb ideje augusztus közepe, szeptember eleje.

Ha úgy érzed, hogy ezt a munkakört rád szabták, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel együtt a baalbeklevel@gmail.com e-mail címen.

Kozmetikus

Főbb szolgáltatásaink: arckezelések, szempillaépítés, sminktetoválás, microblading, szempilla lifting, szemöldök laminálás. Tapasztalattól függően az oktatásban való részvétel.

Amit kínálunk:
Változatos munkát és szakmai fejlődést biztosító környezet

Az ideális jelölt:
Kedves, nyitott, segítőkész személyiség
Munkájára és megjelenésére igényes
Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Előny:
Tapasztalat minél több szolgáltatásunkban
Kimagasló kommunikációs készség
Angol és/vagy német nyelvismeret
Számítógépes felhasználói ismeretek

A Munkavégzés helye: Baalbek Stúdió, Budapest V. kerület. Arany János u. 9.
Munkaviszony típusa: megbeszélés alapján

Munkaidő: 09:00-17:20 hétköznapokon

Ha úgy érzed, hogy rád illik a leírás várjuk jelentkezésedet!
Kérjük szakmai, fényképes szakmai önéletrajzodat a baalbekstudio@gmail.com címre küldd

Dr. Rimpler és Isabelle Lancray Nagykövet

A részletekről érdeklődj telefonon. Hárnási Ildikó +36 30 5660806

Forgalmazó és független oktató

Termékeink forgalmazásához viszonteladókat és független oktatókat keresünk kedvező feltételekkel az ország több vidéki területére.

Jelentkezni a info@baalbekstudio.hu e-mail címen lehet.

Légy az AMIEA magyarországi nagykövete!

Ha szereted az AMIEA pigmenteket, a sminktetoválás a mindened, és büszkén mutatod meg a munkáidat a nagyvilágnak, Téged keresünk!

Miért jó AMIEA nagykövetnek lenni?

• Mert az Amiea Organicli és Amiea Evolutionline festékeket 20% -30% extra árengedménnyel kapod meg tőlünk!

• Mert a közösségi médiában és a weboldalunkon posztoljuk a munkáidat, ami hírnevet és sok új vendéget hoz neked!

Mit kérünk tőled cserébe?

Küldj nekünk a munkáidról minimum heti egy posztolásra alkalmas képet! A kép mellé írj egy rövid sztorit a vendég igényéről, és hogy melyik Amiea pigmenttel készítetted a munkát.

Hogyan pályázhatsz?

Ird meg nekünk a következő információkat:

• Szalonod címe

• Közösségi média oldalaid elérhetősége

• Telefonszámod

A pályzatodat ide címezd: info@baalbekstudio.hu